Auksinisraktelis Globalintergold Global inter gold

 

 

 

Hostingas Serveriai.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DĖMESIO!!! Ši svetainė ir yra informacinio pobūdžio. Už informacijos panaudojimą atsako pats asmuo, kuris ją panaudojo. Oficialią medžiagą apie Globalintergold kompaniją ir jos veiklą rasite www.globalintergold.com svetainėje.


TAISYKLĖS. Originalą žiūrėti (oficialios svetainės apačioje.)

KAIP ĮGYVENDINTI SAVO SVAJONES SU KOMPANIJA GLOBAL INTERGOLD?


Surinkau ir sukėliau informaciją, kurios dar trūksta internete LIETUVIŲ kalba. Tai DOVANA Jums. Malonaus skaitymo!


Ši programa skirta būtent tiems žmonėms, kurie nori tapti finansiškai nepriklausomais, susikurti pasyvių pajamų šaltinį ir nori turėti savo verslą su jau paruoštu verslo modeliu. Šiame versle nėra svarbus amžius, nei ypatingas išsilavinimas.
Noriu su Jumis pasidalinti unikalia informacija, kuri savo laiku sudomino mane ir manau, kad sudomins ir Jus. Aš, kaip ir daugelis kitų, esu šios auksu prekiaujančios parduotuvės klientas ir nuolat domiuosi investicinio 999.9 prabos aukso luitelių pirkimu, kuriuos čia galima nupirkti 15; 11 ir 4,8 kartų pigiau. Priklausomai kurioje programoje dalyvausite. O galite dalyvauti visose programose vienu metu. Apie tai ir aprašysiu.
Taigi, šiandien papasakosiu apie internetinę aukso parduotuvę Global InterGold (GIG) http://globalintergold.com, kuri suteikia mums galimybę nusipirkti pigiai aukso, arba tiesiog užsidirbti pinigų, (kas nori daugiau informacijos apie kompanijos įkūrimą ir veiklą, rasite jos oficialioje svetainėje, arba sužinoti galite naršydami internete, apie tai čia nerašysiu.) Aš daugiau aprašysiu apie pačias sąlygas.
Kompanija internetu ne tik parduoda investicinį auksą, bet ir garantuoja aukso supirkimą iš savo klientų pačiomis geriausiomis kainomis. Kompanijos tikslas yra investicinio aukso pardavimas visame pasaulyje.
Prekiaujama 6 žymiausių pasaulio gamintojų, tokių kaip Heraeus, Argor Heraeus, Emirates Gold, Pamp, Münze Österreich, Umicore investiciniu auksu - 999,9 prabos nuo 1 gr. iki 100 gramų. Tai yra 1 gr., 2 gr., 5 gr. 10 gr., 20 gr., uncija (31 gr.), 50 gr., 100 gr., didesnių kiekių kompanijoje nėra.
Premijinė programa suteikia mums galimybę įsigyti aukščiausios kokybės auksą 11-a kartų pigiau ir aišku, gauti tokį pat didelį pelną. Sakykit, jei Jums pasiūlytų teisėtą, skaidrų ir aiškų verslą su 200 proc. pelnu, ar Jūs atsisakytumėte? Kompanija siūlo užsidirbti daug daugiau. Kaip už 375 / 540 / 1050 eurų nusipirkti aukso, (šiai dienai yra jau 5 premijinės skatinimo programos) už kurias gaunate aukso, o po to parduoti šį auksą atgal kompanijai.
Niekur negausite investicinio aukso pigiau, nei per premijinę programą.
Būtent tuo tikslu jie sukūrė premijinę programą, kurioje pritaikė klasikinio tinklinio marketingo ir matricinio marketingo elementus. Būtent tokiu būdu jie reklamuoja savo internetinę parduotuvę, iš lūpų į lūpas, taip sutaupo nemokėdami labai brangiai reklamai. Patenkinti visi ir kompanija ir klientai. Niekam ne paslaptis, kad daug kompanijų dabar renkasi tokį reklamos būdą.
Pateiksiu keletą pavyzdžių: http://kuponai.lt/rekomenduok/;
http://www.mezon.lt/Akcijos/Draugyste_veza/


Kas yra premijinė programa?


Visų pirma užsiregistruoti be rekomenduotojo čia nepavyks, todėl kad žmogus, kuris Jums parekomendavo šią programą taip pat turi Jus išmokyti daryti tą patį be klaidų.
Pradėdami mes visi turime užsiregistruoti internetinėje parduotuvėje http://globalintergold.com arba tai už mus padaro žmogus, kuris jus pakviečia. Žinoma, kad ir aš pats mielai Jums padėsiu, mano kontaktai straipsnio apačioje :). Registravimas yra nemokamas. Vos tik mes užsiregistruojame į šią programą, mums yra atidaromas internetinis ofisas, kuriame mes matysime visą savo struktūrą, kas pas mus registruosis, viską, kas prasideda nuo mūsų. Ofise mes matysime užsakymų lenteles, savo pinigus, auksą, saugyklą, viską kas bus susiję su internetine parduotuve. Lygiai taip pat mes matysime, kokių gamintojų auksą mes galime įsigyti. Prisiregistravus gaunamas ID kodas ir slaptažodis prisijungimui į svetainę su nuosava informacija ir valdymu. Prisijungus savo vardu, jau galime pasirinkti pageidaujamą programą už 357 / 540 / 1050, perskaitome taisykles, pažymime varnelę, kad sutinkame su sąlygomis (taip pasirašoma elektroninė sutartis), tuomet jums programa pateiks sąskaitą-faktūrą, kurią galėsite išsaugoti kompiuteryje, atspausdinti, pagal kurią sumokame reikiamą sumą (avansą). Kada jūsų išankstinį apmokėjimą kompanija gauna, Jus įrašo į užsakymų lentelę. SVEIKINAME! Jūs jau galite kviestis savo klientus.


GoldSet MultiCards – 375 €

Aprašysiu dažniausiai pradedantiesiems skirtą, 7-ynvietę užsakymo lentelę už 375 eurų avansą. Ciklas yra tik iš vienos lentelės ir vadinama GoldSet MultiCards „startinė“, kadangi gaunamas aukso atlygis yra 1050 eurų vertės, o ši suma atitinka sumą perėjimui į pelningesnį už 1050 eurų, kur programos GoldSet Goldline ciklas susideda iš 2-iejų užsakymo lentelių, o juos uždarius gaunamas 5950 eurų atlygis auksu. Taigi, kai susimokate jūsų vardas atsiras GoldSet MultiCards lentelės viršutinėje eilutėje. (statymas vyksta laisvoje vietoje iš kairės į dešinę arba virš jūsų pakvietėjo jei yra tuščia vieta. Apatinės 3 vietos jau visada būna užpildytos). Kai lentelės viršutinė eilutė naujais klientais pabaigia užsipildyti, apatinėje eilutėje esantis klientas gauna 1050 eurų atlygį auksu ir išeina. Likusi lentelė skyla į dvi dalis virš kurių viršuje atsiranda po keturias eilutes naujiems klientams. Jūs pereinate į skilusios lentelės pusę kur bus jus pakvietęs žmogus. Jūs jau būsite eilute žemiau nei buvote, o viršuje vėl atsiras keturios vietos naujiems klientams. Pagal sutarties sąlygas būdami lentelėje visi užsiregistravę naujokai privalo užregistruoti po 2 naujus klientus. (Tai vadinama kvalifikacija.) Kai esantys lentelėje kviečia ir registruoja naujus klientus, tokiu principu pildosi, skyla ir persistumia lentelė. Užsipildžius viršutinėje eilutėje apatinis gauna auksą ir išeina arba vėl susimoka ir stoja iš naujo į kitą lentelę, į naują ciklą - naujai premijai gauti, (kvalifikacijos nebereikia daryti, jeigu jo pasekėjai seka iš paskos, pagal ID kodą). Taip galima kartoti daugybę kartų. Lentelė vėl skils, viršuje atsiras naujos vietos ir jūs jau būsite apačioje ir lauksite savo atlygio, kai tik užsipildys viršutinė eilutė. Jei šią lentelę pereinate pirmą sykį ir prieš gaudami premiją, ofise nepažymėsite varnelės, pasirinkdami kitaip, tai programa automatiškai jus įstatys į GoldSet Goldline – 1050 € programą). Kitais atvejais, jei pažymėsite kitaip savo pasirinkimą, lentelei užsipildžius gaunate 1050 eurų vertės aukso luitelių, kuriuos patalpins saugykloje. Jūs tai matysite iš savo svetainės. Galite parduoti atgal kompanijai, parsisiųsti paštu arba laikyti saugykloje. :)


14 dienų pinigų grąžinimo apsauga.


Pirmiausia, pagal vartotojų apsaugos įstatymą, per 14 dienų klientas gali atsiimti visus įmokėtus pinigus. Įnešame depozitą ir jei 14 dienų bėgyje apsigalvojame, nenorime dalyvauti šioje programoje, iš savo internetinio ofiso rašote kompanijai laišką - aš apsigalvojau, prašau grąžinti man depozitą. Kompanija iškelia Jus iš lentelės ir Jūsų internetinės parduotuvės paskyroje, skiltyje MANO FINANSAI rasite visą sugražintą sumokėtą sumą. Už šiuos eurus Jūs galite pirkti auksą arba persivesti pinigus į savo sąskaitą. Noriu tik paminėti, kad tarptautinis pavedimas kainuoja 45 eurus. Geriausia yra už atgautus pinigus nupirkti kuponą, už 375 eurus ir jį parduoti naujiems klientams. Taip jums sugrįžta 100 proc. įneštų pinigų, kuriuos mokėjote užsiregistruojant į programą.
Taigi, 0 (nulis) rizikos!


GoldSet Goldline – 1050 €


7-ynių vietų lentelės užsakymo programa. Tik dabar ciklas sudarytas yra iš dviejų 7-viečių lentelių. Sumokėjus 1050 eurų, 50 eurų nuskaitoma už svetainės išlaikymą, (kad galėtumėte prisijungti ir ja naudotis.) 1000 eurų užskaitoma vieta į jūsų lentelę ir kai tik kompanija gauna pinigus, jūsų vardas atsiranda lentelėje. Toliau viskas seka taip pat kaip ir aprašiau prieš tai GoldSet MultiCards programoje. Tik išėjus į atlygį už pirmą lentelę jums kompanija perka aukso jau už 3000 eurų. Uždarius antrą lentelę, gaunate atlygį dar už 4000 eurų vertės investicinio aukso luitelių, kuriuos patalpins saugykloje. Jūs tai matysite iš savo svetainės. Aukso luitelius bet kada galėsite parduoti atgal kompanijai, parsisiųsti paštu arba laikyti saugykloje. Viso gaunate aukso už 7000 eurų iš kurių kompanija atsiskaičiuos 15 proc. Taigi jūsų pelnas 5950 eurų investicinio aukso pavidalu. Žinoma šioje sumoje yra įskaitomi ir jūsų sumokėti pinigai. Jie niekur nedingsta. Premiją gausite kaskart uždarydami lentelę, nereikia laukti viso ciklo, 2 lentelių uždarymo. Kai užbaigsite ciklą, uždarysite ir antrą lentelę, (jei svetainės informacijoje nenuimsite pažymėtos varnelės, programa automatiškai pagal sutartį iš gautos premijos jūs perkels į tą pačią GoldSet Goldline – 1050 € programą), o už likusius gaunate investicinio aukso luitelių, kuriuos patalpins saugykloje. Jūs tai matysite iš savo svetainės.


Kas atsitiks jei jūs nepakviesite nei vieno arba pakviesite tik vieną klientą?

Jei lenteles praeisite be kvalifikacijos, atlygio negausite, o tik savo įmokėtus avansinius pinigus. Jei jūs nespėjate užregistruoti ir įstatyti į lentelę 2 žmonių (įvykdyti reikiamos kvalifikacijos), o būsite kitų šalia esančių partnerių lentelėje vis tik išstumti į apačią, lentelei užsipildžius kompanija jums gražins pinigus į jūsų svetainės ofisą, su kuriais galėsite iš naujo stoti į programą. Registruotis jau nebereikės. O jei įvykdote kvalifikaciją ir baigėte ciklą, tai tie 2 jūsų pakviesti žmonės seks pagal jūsų ID visose programose ir cikluose ir užsiskaitys kaip kvalifikacija. Daugiau kviestis neprivaloma. Nebent kažkuris išeitų savo noru iš sistemos, (o taip retai atsitinka). Tuomet reikės vėl kviestis kitą, kad atstatyti 2-iejų privalomų kvalifikaciją. Žinoma, galite kviestis ir daugiau žmonių, greičiau uždarysite lenteles ir greičiau išeisite į atlygį.


GoldSet Standart – 540 €

Sutartis yra pasirašomas 1 ciklui, pagal matricinį marketingą, ciklas yra vadinamas 15-kos vietų užsakymu ir susideda iš 2-jų užsakymo lentelių, avansinis mokėjimas 540 eurų, lentelės yra 15-kos vietų, iš kurių 7-ynios vietos visada yra užimtos, 3 apatiniai lygiai. Čia yra anksčiau pasirašę sutartį žmonės, ir be abejo čia bus ir Jūs rekomendavęs žmogus.

Ką pirmiausia pagal sutartį mes turime padaryti?
Tam, kad mes atsidurtume pirmame lygyje, arba 8-tuke, mes turime įnešti avansą 540 eurų. Tai yra ne kažkoks startinis mokestis, o būtent išankstinis avansinis apmokėjimas aukso pirkimui už 7000 eurų. Kaip mes gauname 7000 eurų arba 200 gr. aukso sumokėję 540 eurų?
Mes sumokame 540 eurų avansąą, kuris skirstomas taip: 40 eurų yra Global InterGold internetinės svetainės ofiso aptarnavimui, per kurį mes viską tvarkysime, o 500 eurų eina į depozitą pagal sutartį, pirkti aukso rinkinį, kurio vertė 7000 eurų suma. Kai mes sumokame depozitą, į nurodytą sąskaitą, mus pastato į I lygį, (į 8-uką). Pirmame stale mes visada būsime rekomenduotojo užsakymų lentelėje (žmogaus, kuris mus pakvietė į šią programą).

15 vietų užsakymo lentelė.

Kada II lygyje esantys 4 žmonės suregistruoja po 2 partnerius, (klientus) lentelė skyla į 2 dalis, jūs liekate toje lentelės pusėje arčiau savo pakvietėjo, atsiranda naujos 8 vietos ir vėl visi partneriai pasislenka per vieną lygį žemyn, klientai, esantys II lygyje turi įvykdyti kvalifikaciją - pastatyti po 2 naujus klientus ( jei išsipirko tik į šią programą ir to dar nėra padarę anksčiau kitose programose). Taip lentelės skyla, kol ateinam iki IV lygio, arba vienetuko. Kas įvyksta tada, kai mes ateiname iki vienetuko? Kai užsipildo aštuonetukas, stalas skyla ir žmogus, buvęs vienetuke, išeina į apdovanojimą.
Apdovanojimas yra 3500 eurų vertės bonusais, iš kurių 15 proc. eina į lyderių programą (apie ją papasakosiu vėliau), likusieji - tai yra mūsų grynas apdovanojimas, už kurį kompanija mums nuperka komplektą aukso luitų, kiek išeina pagal tos dienos Londono fiksingo nustatytą kainą ir pastato į saugyklą. Viena premija yra maždaug nuo 100 iki 105 gr. aukso.

Gauname apdovanojimą. Kas vyksta toliau?

Toliau pagal kontraktą mes einame į antrą lentelę. Antroje lentelėje žmogus vėl stoja į aštuonetuką, į laisvą vietą arčiausiai savo pakvietėjo. Antroje lentelėje 7-ynios vietos esančios žemiau taip pat jau būna užimtos.
Jei mes turime, kurioje nors programoje pasidarę sau rekomendaciją (2 mūsų žmonės jau pakviesti) ir jie spėja paskui jus sekti lentele, antroje lentelėje mes galime arba pasyviai laukti, kol visa komanda, kas prasidėjo nuo mūsų, ir toje lentelėje esančių partnerių pagalba, judėsime lygiais. Jei mūsų netenkina užsakymų greitis, galime kviestis žmones registruotis ir toliau, taip pagreitinsime premijos gavimą už atliktą darbą.
Aštuonetukas pildosi, lentelė skyla, vienetuke esantis žmogus išeina į apdovanojimą, mes pasislenkame. Taip mes judame lentelėje, kol ateinam iki ketvirto lygio.
Ketvirtame lygyje vėl tas pats, vos tik užsipildo aštuonetukas, mes gauname 3500 eurų vertės bonusų apdovanojimą iš kurių 15 proc. pervedami į lyderių programą, už likusius eurus mums nuperkamas auksas ir padedamas į saugyklą (matysite savo ofise). Jeigu neišeina visas gramas aukso, ir lieka 17, 18 ar 20 eurų, tas skirtumas yra lieka į Jūsų sąskaitoje. Praeisit kitą lentelę - šie eurai prisidės prie jūsų apdovanojimo ir už tuos pinigus bus perkamas auksas.

Praėjus antrą lentelę, mūsų kontraktas kaip ir baigiasi. Kas vyksta tada?

Mes galime pasirinkti, norime dalyvauti toliau ar ne. Jeigu nebenorim dalyvauti, tada savo internetiniame ofise nuimam varnelę ir sistema supranta, kad daugiau nebenorime dalyvauti šioje programoje. Atsiimame apdovanojimą ir tuo mūsų kontraktas kompanijoje pasibaigė. Tačiau, jeigu po kažkurio laiko vėl norėsime grįžti į Global InterGold - turėsime pakartoti tą patį - avansas, kvalifikacija. Viską turėsime pakartoti iš naujo.
Jei šios varnelės nenuimame, sistema supranta, kad norime ir toliau dalyvauti šioje programoje. Iš mūsų antros lentelės apdovanojimo bus išskaičiuotas 540 eurų avansas, taip vėl pasirašome kontraktą 2 lentelėms (ciklui) ir 7000 eurų apdovanojimui.
Vėl avansas, 40 eurų eina ofiso aptarnavimui, 500 eurų išankstinis apmokėjimas į 7000 eurų apdovanojimą. Skirtumas tarp pirmo kontrakto - kad žmonių ieškoti jau nebūtina. Jei esame pasidarę kvalifikaciją, nėra būtinybės kviesti klientų. Jei norim greičiau judėti lentelėmis, galime statyti po vieną naują klientą - tuomet greičiau judėsime link premijos.

Per kiek laiko praeisit užsakymo lentelę - priklausys nuo komandos ir nuo Jūsų aktyvumo. Yra atvejų, kai praeinama per 2 - 3 savaites, per mėnesį, per 3 mėn., laikas nėra ribojamas.
Greitai tai ar ne - spręskite kiekvienas asmeniškai. Kiekvienas iš Jūsų galite tai padaryti žymiai greičiau, nes prisiregistravę turite žmogų, kuris jus pakvietė ir kuris jums padės viską suprasti, išmokys kaip tai daryti kokybiškai ir operatyviai. Belieka tik priimti sprendimą ar Jums to reikia.

Pasitraukimo galimybės, kurias būtina žinoti:

Pirmiausia, pagal vartotojų apsaugos įstatymą, per 14 dienų, užsiregistravęs klientas gali atsiimti visus pinigus. Mes įnešame avansą ir jei 14 dienų bėgyje mes apsigalvojame, nenorime dalyvauti šioje programoje. Iš savo internetinio ofiso rašote kompanijai laišką - aš apsigalvojau, prašau grąžinti man avansą. Kompanija iškelia Jus iš lentelės ir atgal į sąskaitą, internetinės parduotuvės paskyroje MANO FINANSAI perkels 540 eurų. Už šiuos eurus Jūs galite pirkti auksą arba persivesti pinigus į savo sąskaitą. Noriu tik paminėti, kad tarptautinis pavedimas kainuoja 45 eurus.
Jeigu praėjo 15 dienų ir pavėlavot būtent pagal tą įstatymą? Dalyvaujate šioje programoje ir jei vis tiek nenorėsite daryti rekomendacijų, tokiu atveju kolegos, esantys šiame stale Jus užstatys. Jūs slinksitės žemyn su visais taip pat. Tačiau jei nepadarysite kvalifikacijos - tai kai būsite vienetuke arba 4 lygyje, Jūs premijos negausite.
Jei nesi kvalifikuojate ir 2 -oje lentelėje, tai praėjus lentelę - į Jūsų sąskaitą bus pravesti 500 eurų. 40 eurų neatgausite, kadangi kompanija savo įsipareigojimą įvykdė ir klientas visą tą laiką turėjo savo internetinį ofisą. Už 500 eurų bus nuperkamas auksas - ką su tuo auksu darysite - tai Jūsų asmeninis reikalas. Taisyklės galioja kaip ir visiem. Galite parsisiųsti auksą arba jį parduoti atgal kompanijai ir persivesti eurus į savo sąskaitą.
Kokios dar pasitraukimo galimybės? Vietos yra parduodamos, dovanojamos, paveldimos. Tai yra Jūsų investicija. Ir jinai niekur nedings.

 

Klausimai - Atsakymai

Jeigu mes nepakviečiam 2 -jų klientų (nesi kvalifikuojame), galima kvalifikuoti antrame - trečiame lygyje - tačiau mūsų išmoka bus 1000 Euro mažesnė; jei mes klasifikuojam 4 lygyje - mūsų išmoka mažės dar 1000 euro. Toks klientas, atėjęs į antrą stalą - turi parekomenduoti 2 -dviem klientams, kitaip ir 2-trą stalą praeis be apdovanojimo. Todėl mes dedame visas pastangas, kad partneriai kvalifikuotųsi 1 ir 2 lygyje. Todėl mes savo komandoje esame pridėję 3 -čią sąlygą.
1 - įnešti depozitą,
2 - padaryti rekomendaciją (kvalifikaciją), ir trečią
3 - turime padėti savo žmonėms: (t.y. padėti savo dviem susirasti po du naujus klientus. Tai yra komandinis darbas).
Tas, kas kažkiek yra susidūręs su tinklinės rinkodaros, tiesioginių pardavimų kompanijose, ten kur reikia daryti apyvartą - žino, kiek reikia žmonių: daryti kvalifikaciją, pastoviai reikia būti aktyviems. Binariniuose abi kojos turi eiti lygiai. Čia yra viskas kitaip. Čia vieną kartą sumoki depozitą - ir viskas. Čia nėra aktyvavimo mokesčio, nėra mėnesinių papildymų, čia svarbiausia yra susirasti du klientus, atlikti kvalifikaciją ir praeiti pirmą stalą. Kas yra sunkiausia šioje programoje, tai surasti 2 dirbančius klientus. Mano manymu, tai yra tinginių tinklinis marketingas.
Netgi jei mes vieną kontraktą praeinam per metus, viena vieta yra 540 eurų, tai praėjus vieną stalą mes gauname apie 3500 eurų, tai praėjus vieną kontraktą mes gauname grubiai 7000 eurų. Ir padalinus iš 12 gauname 583 eurų. Tai visai neblogas vidutinis atlyginimas. Tai yra pasyvas. Aišku, aš jau nebešneku apie tai, kad mes įnešam depozitą 540 eurų, o praėję stalą mes uždirbame 5,5 karto daugiau. Antro tokio varianto, kitos tokios galimybės, kur galima tiek uždirbti aš nežinau.
Pirmiausia - tai ko gero vienintelė kompanija, kur net neuždarius lentelės - galima pasiimti pinigus būsimo apdovanojimo sąskaita.
Kas tai yra? Kada 8 -uke yra apmokėtos bet kurios 4 vietos (4 apmokėti depozitai) - žmogus, esantis IV lygyje, pasiima iš likusių 4 pinigus. Žmogus rašo kompanijai laišką, kad prašau būsimo apdovanojimo sąskaitą aktyvuoti partnerius ir tada skyla lentelė. Tai yra 4*540, beveik 2160 eurų pasiima net neskilus lentelei. Vėliau, kai jis gaus apdovanojimą, be abejo - jam išskaičiuos.
Bet ką jis laimi? Pirma - jis pinigus gauna anksčiau. Kai mes uždarom lentelę ir jei lentelėje yra naujų žmonių - kaip ir minėjau, naujas partneris pagal vartotojų apsaugos įstatymą gali per 14 dienų išeiti iš šitos programos. Reiškia, kai užsiregistruoja 8 -tas partneris, lentelė skyla, bet įsijungia atbulinis laikmatis ir pradeda skaičiuoti 14 parų. Ir vos tik sueis 14 parų - nesvarbu - kokia tai bus valanda - ar tai pirma dienos, ar tai 12 nakties - maždaug per 10 minučių yra nuperkamas auksas ir pastatomas pas mus į saugyklą. Būtent dėl to, nereikia laukti 14 dienų ir mes gaunam pinigus anksčiau.
Jei gerai sudirba komanda - tai lentelė gali labai greitai skilti. Per kiek laiko galima praeiti lentelę? Tai gali būti mėnuo, gali būti ir ilgiau.
Klausimas? O ką daryti, jei vienas kažkuris komandoje nieko nedarys? Jei kažkuris Jūsų komandoje nedirba, tada tokį partnerį galima iškelti į viršų, kad jis turėtų daugiau laiko, nestabdytų komandos ir duoti daugiau laiko susirasti savo du partnerius. Galima jo vietą parduoti, tik negalima perregistruoti jam du žmones. Partnerio pakeitimas papildomai kainuoja 40 eurų. Bet gera turėti šią galimybę, nes savo komandoje neturėsit nepatenkintų klientų.


Ką mes galime daryti su tuo auksu?

Pirmiausia - visą mūsų auksą, visą apdovanojimą mes galime parsisiųsti draustu paštu per INTEX kurjerių tarnybą. Jeigu mes to norim. Pristatymo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiame auksą. Parsisiuntimas į Lietuvą kainuoja apie 55 eurus.
Jeigu mes nenorim aukso, o mums reikia pinigų, mes einame į aukso saugyklą savo internetiniame ofise ir parduodame auksą atgal kompanijai. Tik šitoj vietoj mes visi turim žinoti, kad auksą kompanija mums perka viena kaina (kaip valiutų pirkimo - pardavimo vietose). Mes valiutą perkame brangiau, o atgal superka pigiau. Tai yra kompanijos uždarbis, iš ko jie uždirba šiame versle. Viena lentelė kompanijai grubiai atneša 150 eurų pelno - tai būtent skirtumas tarp aukso nupirkimo mums ir pardavimo jiems kainos.
Trečia galimybė be abejo yra kuponai. Partneriai apie tai žino, o kandidatams jei tai bus aktualu, aš papasakosiu vėliau. Pasidėti į sertifikuotą saugyklą (aukso saugojimo mokestis: 0,1% per mėnesį, t.y. nuo 100 gr. aukso luito 1,2 gr. aukso per metus) ir bet kada auksą parduoti persivesti pinigus į savo banko sąskaitą. (Aukso kainą nustato brangiųjų metalų asociacija įsikūrusi Londone, aukso kaina nekinta, visame pasaulyje ta pati.)
Mes šioje programoje partnerius galime registruoti visame pasaulyje. Tai nėra apsiribojimas kažkokia viena šalimi ar vietove ir tik nuo mūsų priklauso, kokioje šalyje mes norime vystyti šį verslą.
Dar kartą noriu pabrėžti, kad pinigus galime persivesti tik į savo asmeninę sąskaitą - į mamos, tėčio, vyro, vaiko sąskaitą pinigų pervesti negalėsime. Noriu paminėti, kad auksą parsisiųsti galime irgi tik savo adresu (kuris yra registruotas mūsų ofise). Čia ko gero apsaugota nuo tų atvejų, jei kas nors įsilaužtų į mūsų ofisą.


Kaip galima pakliūti ir kas yra Lyderių programa?

Mes kvalifikuojamės lyderių programai tada, kai aš, mano du tiesiogiai pakviesti žmonės, ir jų po du pakviesti žmonės praeina pirmą užsakymą (aš ir dar 6 žmonės) su manimi 7 žmonės uždaro pirmąją užsakymo lentelę, mes kvalifikuojamės į lyderių programos pirmą lygį. Tai papildomo uždarbio galimybė, kurioje galime uždirbti tikrai daug pasyvių pajamų, tačiau Lyderiais bus tikrai ne visi…

Kaip yra skaičiuojami ir mokami pinigai lyderių programoje?

Kai mes gauname apdovanojimą, 3255 iš vieno depozito ir gauname apie 6,5 kreditinio vieneto. Šie kreditiniai vienetai dauginami iš 7,5 euro (pirmas lygis), antrame lygyje - po 10 eurų, 5 - po 17,5 eurų už vieną kreditinį vienetą ir t.t.
Tai yra grynas pasyvas, kuris visiškai nepriklauso nuo paties partnerio darbo. Mes, išėję į lyderių programą, pirmame lygyje gauname apytiksliai 50 eurų už kiekvieną uždarytą stalą, kuris prasideda nuo mūsų. Kai išeina į antrą lygį - gauna apie 65 eurus, pavyzdžiui 5 lygyje už uždarytą stalą kompanija moka 114 eurų ir t.t.
1. Čia nėra jokių startinių mokesčiu ar mokamo abonemento.
2. Čia nereikia nieko pardavinėti (patys esame klientais ir jokių % kompanija nemoka).
3. Kadangi nieko nepardavinėjame, todėl lyderių programoje nesi nulina kas mėnesį jokie balai ar taškai, jie tik kaupiasi.
4. Nereikia užtvirtinti - išlaikyti kvalifikacijos.


Apie kuponus. Kuponas - kas tai yra?

Kuponu galima nusipirkti vietą į užsakymų lentelę. Kuponų ir eurų santykis yra vienas prie vieno 1=1. Galima sakyti, kad tai yra vidiniai kompanijos pinigai. Kuponai būna 40; 150; 375; 540 ir 1050 eurų vertės, atitinkamai pagal programų įmokas. Viską matome ir valdome prisijungus savo ofise skyrelyje FINANSAI. Kada uždarome lentelę ir gauname auksą, kurį parduodame atgal kompanijai, ir gauname eurus. Ten už esamus eurus galime nupirkti kuponą ir parduoti žmogui stojančiam į užsakymų lentelę. Taip naujas klientas sutaupo nemokėdamas už bankinį pavedimą, o jums labai patogu, kad persivesti savo eurus į sąskaitą, nebereikia daryti tarptautinio pavedimo.


Ar čia piramidė??

Visi dažnai sako: - ai, čia piramidė, tai yra laikina ir t.t. Bet kai žmogaus paklausi iš kur tu žinai, kad tai yra finansinė piramidė? Atsakymo nežino. Noriu pasakyti, kad finansinės piramidės gyvuoja ne ilgiau 1,5 - 2 metų. Ši kompanija gyvuoja nuo 2010-05 mėn. ir plečiasi į gerąją pusę. Kompanija - finansais visiškai neužsiima. Tai yra internetinė parduotuvė, kuri prekiauja investiciniu auksu 999,9 prabos. Kompanija yra sukūrusi internetinę parduotuvę su unikalia valdymo programa ir pagalbinėmis priemonėmis klientams norintiems dalyvauti skatinamosiose premijinėse programose.
Visų pirma - yra 3 pagrindines sąlygos, kurios skiria finansinę piramidę. Pirmiausia pats pagrindas yra tai, kad turi būti produktas. Produktas pas mus yra auksas.
Čia, kaip ir kiekvienoje tinklinės rinkodaros kompanijoje, suteikiama galimybė nekurti tinklo. Tiems, kam yra neįdomi uždarbio galimybė, o kurie nori pirkti ir parduoti investicinio aukso luitus - yra puiki naujiena. Kompanija savo klientams suteikia galimybę įsigyti (nusipirkti) investicinį auksą be PVM mokesčio, o taip pat teikia aukso saugojimo paslaugas sertifikuotuose Europos saugyklose. Kompanijos klientai gali ištisą parą, internetu pirkti ir parduoti auksą, persivesti pinigus, kas suteikia galimybę valdyti savo nuosavus aktyvus (auksą) internetu bet kurioje pasaulio šalyje. Internetinės parduotuvės paslaugomis naudojasi klientai iš daugiau nei 200 pasaulio šalių.
Trečia ir pati svarbiausia sąlyga yra tai, kad žmogus, atėjęs vėliau į šią programą, gali užsidirbti daugiau, negu jį pakvietęs, arba anksčiau atėjęs žmogus. Kai mes pereinam į antrą užsakymo lentelę, mes neišvengiamai būsim išstumti į apdovanojimą. Žmonės juk dirba, partneriai visada grįžta pas savo rekomenduotojus, ir jei rekomenduotojas kažkur užstringa - jo tiesioginiai visada sugrįžta į jo lentelę, pagal (registracijos pradžioje užpildytą) rekomenduotojo ID kodą.

Daugiau neturiu ko pridurti, patys ieškokite informacijos internete ir tuo įsitikinkite. Aš nesiruošiu čia visų įtikinėti, o tik perduodu informaciją, kurią suradau viešoje internetinėje erdvėje ir sudėjau į vieną vietą, palengvindamas dalią tiems kas "kas neturi laiko"

Kam tikrai reikia, tas sugebės šia informacija pasinaudoti ir įvertins mano sugaištą laiką ir darbą.


Programos. Kas tai?

Vienu metu jei panorėsite, galite dalyvauti visose programose ir į juos registruoti klientus (žinoma į visas įstojant reikia ir susimokėti). Jei įstojote į startinę programą, suradote nuo savęs du klientus ir kvalifikavotės, tai vėliau tie žmonės, Jūsų pakviestieji eis Jums iš paskos per visas lenteles, Jums nebereikia vėl iš naujo ieškoti žmonių kai į jas stosite.


Analitikai prognozuoja, kad apie 2020 m. kas trečiuose namuose bus tinklininkas. Apie 2050 metus yra prognozės, kad bus 3 pagrindinės verslo rūšys: frančizė, internetinė prekyba ir tinkinis marketingas. Tokios yra prognozės. Technologijos eina į priekį, iš namų mes judėti nenorim, juk ir šiuo metu yra daug e-parduotuvių: E-MAXIMA.LT; E-SENUKAI.LT; PIGU.LT; RDE.LT ir t.t. Visų pirma reikia išsiaiškinti kas per kompanija, ką ji duoda, kokia prekė.

Siūlau, pasinagrinėti, kaip viskas vyksta ir pirmyn.

Šioje bonusų programoje gali dalyvauti asmenys nuo 18 metų. Už kiekvieną įmoką ar išmoką iškarto suformuojama sąskaita-faktūra ir pagal jas (turtą galėsite deklaruoti mokesčių inspekcijoje). Mūsų uždarbis premija, o premijos nėra apmokestinamos netik mūsų, bet ir kitose šalyse.


Jei vis dar skaitote šią eilutę, suprantu Jūsų susidomėjimą. Internete be galo daug informacijos šia tema įvairiomis kalbomis. Todėl kuriame ir norisi perteikti Jums kuo daugiau reikiamos informacijos lietuvių kalba, kurios nėra oficialiam Global intergold ofise.

P.S. Kol šią svetainę kūriu ir papildau, kompanija taip pat vystosi ir plečiasi, ir šiuo metu yra daug naujovių, kurias apžvelgsiu trumpai:

2016-05-11 dieną, paleistos dvi naujos skatinamosios programos Goldset SMART ir Goldset PRO.

Kompanija į rinką išleido aukso rinkinius su savo "brendu" Globalintergold firminėse pakuotėse.

Telefonuose Android ir Apple palaikančias sistemas, galima įsidiegti programėlę su Globalintergold internetine parduotuve.

.............


Ačiū už dėmesį ir kviečiu registruotis.
Norėsite, kad atsakyčiau į klausimus? Susisiekite su manimi.
Mano kontaktai:
E-paštas: zydrunui@inbox.lt
Skype: zeneras
Telefonas: +37061027252
Telefonas: 8 633 46000
REGISTRACIJA NEMOKAMA, NEPATIKS, BET KADA GALIT IŠEITI


P.S. užsiregistravus ir prisijungus savo slaptažodžiu matysite užsakymo lenteles, valdymo meniu ir kitas galimybes. Nedelskite, galite REGISTRUOTIS per šią nuoroda viršuje REGISTRUOKIS kodas ID jau sugeneruotas.
Arba per šią mano partnerės svetainę www.meile.myintergold.com prie mūsų augančios komandos!

Global intergold rekomendacinis Žydrūno ID kodas Nr. 146886403
Global intergold rekomendacinis Meilės ID kodas Nr. 248110598

Sekite mus www.facebook.com/auksinisraktelis.lt

Kol vienas galvoja - kiti jau uždirba!
Taigi nepraleiskite progos ir veikite jau dabar!
Susikurkite sau pasyvias pajamas, nuolat pereidami iš vienos lentelės į kitą!
Jūs visada gausite premiją, investicinio aukso rinkinį, kai tik kas kart uždarysite lentelę!

Pats!

Sukurta 2015 - 2018 © Zeneras